ONE STOP UKRAINE

We are proud to support Ukraine and its people during these difficult times. Our company provides free services to repair potholes in parking lots and roads that have been damaged as a result of military activities.

We understand the importance of a properly functioning road infrastructure for the development of the country and the well-being of its citizens, which is why we are happy to contribute to the restoration of this infrastructure. Our goal is to do our part in improving the quality of life for those affected by the war.

1 Blagovischenska Steet, Kharkiv, Kharkiv Oblast, Ukraine, 61000

info@onestopparkinglotcare.com

https://budmen.ua/ru/rockphalt-asfalt-holodnyj-25kg

З радістю надаємо підтримку Україні та її народу у складні часи. Наша компанія надає безкоштовні послуги з ремонту ям та дір на дорогах, що були пошкоджені внаслідок військових дій. Ми розуміємо важливість належного функціонування дорожньої інфраструктури для розвитку країни та добробуту її громадян, тому з радістю допомагаємо у відновленні цієї інфраструктури. Наша мета – зробити нашу частину, щоб покращити якість життя тих, хто постраждав від війни.

вулиця Благовіщенська, 1, місто Харків, Харківська область, Україна, 61000

info@onestopparkinglotcare.com

Привіт, друзі!

Я довго думав, як я особисто можу допомогти людям в Україні в цей важкий період. Звичайно, я, як і багато з нас, надсилаю гроші потребуючим. Але цього мало. Нарешті, я вирішив використати свої навички та досвід в області ремонту асфальту, щоб допомогти з відновленням пошкоджених парковок, дворів, вулиць та доріг в містах, що постраждали від обстрілів.

Моя компанія спеціалізується на заделці дірок та інших пошкоджень в асфальті, і я розумію, як важливо мати безпечні та якісні дороги для всіх мешканців. Тому я пропоную свої послуги безкоштовно для відновлення вулиць та доріг, пошкоджених внаслідок конфлікту.

Я також співпрацюватиму з місцевими працівниками, щоб створити робочі місця та допомогти відновленню місцевої економіки.

Пишіть мені в особисті повідомлення, якщо у когось залишилися чоловіки в зоні конфлікту, і вони хотіли б трохи заробити на заделці асфальтових дір. Я проведу навчання та підтримку в процесі роботи. Куплю матеріал та прості інструменти. У мене є можливість переказувати гроші на будь-яку карту в Україні.

Я переконаний, що кожен з нас може внести свій внесок в відновлення України. Я готовий зробити свою частину, і сподіваюся, що мій приклад надихне інших людей долучитись до мене.

Борис Крігер, директор компанії

info@onestopparkinglotcare.com